بهترین جراح بینی یزد ✔ دکتر حامد هاتفی

پیشرفت ها در تکنولوژی باعث شده شاهد این باشیم که جراحی کردن بینی ، هر ساله در حال تبدیل شدن به یک پروسیجر دقیق تر با نتایجی قابل پیش بینی تر است. با انتخاب بهترین جراح بینی یزد با تجربه و ماهر ، بینی شما به زیبایی شکل داده می شود و با بالاتر رفتن سطح هارمونی بین بینی و سایر اجزای صورت ، جذابیت چهره تان نیز ارتقا می یابد. رینوپلاستی در واقع یکی از حساس ترین و پر چالش ترین جراحی های پلاستیک است چرا که بر روی کانونی ترین عضو صورت انجام می شود و به دلیل مینیاتوری بودن ماهیت آن ، کوچک ترین اشتباه در اجرای فرایند ، به وضوح در شکل ظاهری این اندام خودنمایی می کند و گاهی کار را به سمت و سوی عمل ترمیمی بینی ، سوق می دهد. بنایراین ، لازم است بیماران در فاز انتخاب جراح ، نهایت دقت عمل و وسواس خود را به کار بگیرند تا با یک گزینش درست و منطقی ، دستیابی به یک نتیجه رضایت بخش را تضمین کنند. در این راه نیز می توانید راهنمایی یکی از بهترین جراحان بینی یزد دکتر حامد هاتفی را بکار بگیرید که در ادامه با کمک ایشان به بررسی موارد پرداخته ایم.

 

بهترین جراح بینی یزد - دکتر حامد هاتفی

 

اولین قدم در فاز انتخاب بهترین جراح بینی یزد چیست؟

بعنوان اولین قدم در فاز انتخاب دکتر عمل بینی ، بدانید که از عمل ، چه می خواهید. ببینید چه ایرادی در بینی تان برای شما به یک دغدغه تبدیل شده است. عکس افرادی را که شکل و فرم بینی آنها را دوست دارید ، جمع آوری کنید. این نقطه شروع است. به خاطر داشته باشید بینی که روی صورت یک فرد ، بسیار زیبا به نظر می رسد ، الزاماً همان نتیجه را برای شما هم نخواهد داشت.

معیارهای انتخاب بهترین دکتر جراح بینی یزد

  • اهمیت معیار تجربه و مهارت

به دلیل حساسیت بالای عمل بینی ، این جراحی باید به دست یک متخصص بسیار ماهر و حرفه ای انجام شود. جراح بینی که انتخاب می کنید ، باید دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک یا اوتولارینگولوژی یا همان تخصص یا فوق تخصص جراحی گوش و حلق و بینی باشد. در وب سایت های معتبر به دنبال جراحانی بگردید که دارای این ویژگی هستند.

  • خواندن ریویو ها

ریویوهای بیماران قبلی را چک کنید. شما می توانید این ریویوها را در وب سایت دکتر و وب سایت هایی مثل گوگل پیدا کنید. وقتی برای مشاوره با جراح بینی یزد ملاقات می کنید ، از جراح بخواهید تا گالری عکس های قبل و بعد از عمل بیماران قبلی خود را به شما نشان دهد. این عکس ها اطلاعات زیادی را به شما می دهند چون مثال های واقعی اثر هنری دکتر محسوب می شوند. به نتیجه جراحی در بیمارانی که بینی قبل از عمل آنها ، شبیه به بینی فعلی شماست ، خوب دقت کنید. آیا نتیجه بعد از عمل ، برایتان جذاب است؟

  • به تجربه جراح ، اعتماد کنید

یک متخصص جراح بینی ماهر و با تجربه در یزد ، در طول دهه ها عمر کاری ، به پشتوانه مهارت ، توانایی ، تعهد ، دقت ، خلاقیت و تجربه عمیق و ایده های ناب خود ، نتایجی را خلق کرده است که ماحصل آن ، لبخند رضایت برای بیمار بوده است. وقتی سخن از جراحی روی عضو کانونی صورت به میان می آید ، یک تمرکز جامع روی ایجاد تغییرات روی بینی ، متناسب با چشم ها ، گونه ها ، ابروها و سایر فاکتورها در صورت است که می تواند یک تاثیر مثبت را بوجود بیاورد.

بهتربن جراح بینی گوشتی یزد

اگر بینی شما گوشتی است و علاقمندید تا با جراحی ، به این عضو در صورت تان شکل و فرم بهتری بدهید ، بهتر است درباره این نوع بینی ، بیشتر بدانید. داشتن یک صورت متوازن و متقارن ، بخش مهمی از احساس جذابیت در چهره است. بینی های گوشتی در میان برخی نژادها ، عمومیت بیشتری دارند. پل بینی کوتاه ، باعث پهن دیده شدن آن می شود. این بینی ها ، اغلب دارای پوست ضخیم با غدد چربی فراوان هستند. دستیابی به هدف اصلی در رینوپلاستی یعنی همان بهبود تقارن و تناسب میان بینی و سایر بخش های صورت ، به واسطه وجود این ویژگی ها در بینی های گوشتی ، اندکی پر چالش تر می شود و به موازات آن ، حساسیت انتخاب جراح نیز بالاتر می رود. یک انتخاب صحیح می تواند تاثیر مثبت قابل ملاحظه ای را چهره ایجاد کرده و شما را صاحب بینی کند که علاوه بر فرم داده شدن به زیبایی ، بسیار طبیعی به نظر می رسد.

بهترین متخصص عمل بینی استخوانی

برای آندسته از بیمارانی که فرایند شکل و فرم دهی قرار است روی بینی استخوانی آنها انجام شود ، استئوتومی با بهره گیری از دامنه متنوعی از روش ها ، گزینه منتخب خواهد بود. جراح بینی استخوانی ، با استفاده از تکنیک های رینوپلاستی به روش باز یا بسته ، مستقیماً چارچوب استخوانی بینی را شکل می دهد. وی بر اساس تشخیص خود ، روی پل بینی کار کرده و بینی را صاف می کند و در صورت وجود قوز ، اقدام به برداشتن آن می نماید. بینی های استخوانی به داشتن پوست نازک و چارچوب غضروفی قوی شهرت دارند که این ویژگی ها ، جزو نقاط مثبت در این نوع بینی محسوب می شود.

بهترین جراح رینوپلاستی ، بینی شما را با چه مدلی جراحی می کند؟

تغییر شکل هایی که به دست بهترین جراح بینی یزد در این عضو کانونی صورت داده می شود ، باعث می گردد که نهایتاً یکی از سه نام مدل بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی روی بینی شما گذاشته شود. هر یک از این سه مدل ، دارای مشخصه های ویژه خود می باشند که عمدتاً روی اندازه بینی ، زاویه بین نوک بینی و لب بالا و قوس موجود روی پل بینی تمرکز دارد. گاهی ممکن است یک مدل بینی را بر روی صورت فردی ببینید و چنان برایتان جذاب باشد که دوست داشته باشید بینی شما هم با همان مدل ، جراحی شود اما زیبا دیده شدن یک مدل بینی روی صورت یک بیمار ، الزاماً به این معنی نیست که همان جذابیت را روی صورت شما هم داشته باشد.

علت این است که هر چند بینی یک عضو مستقل است ولی به دلیل کانونی بودن آن در صورت ، زمانی برازنده چهره خواهد بود که با سایر اعضای صورت هارمونی و هماهنگی داشته باشد. دکتر بینی در زمان برگزیدن یک مدل ، از این زاویه به موضوع می پردازد.

هزینه رینوپلاستی با بهترین جراح بینی یزد

عمل زیبایی بینی یک فرایند گزینشی است به این معنی که یک درمان اورژانسی محسوب نشده و به دلیل داشتن ماهیت زیبایی ، کل هزینه آن توسط بیمار پرداخته می شود و شرکت های بیمه ، تعهدی در قبال پرداخت هزینه ندارند. طبیعی است که هزینه عمل کردن بینی در چنین شرایطی برای بیمار به یک دغدغه تبدیل می شود و گاهی چنان الویت پیدا می کند که بیمار را از اهمیت فاکتور انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در یزد غافل می کند و او را در معرض خطر و ریسک انحراف از مسیر دستیابی به یک نتیجه رضایت بخش قرار می دهد. این دکتر عمل بینی خوب است که می تواند دستیابی به یک نتیجه ای که از عمل انتظار دارید را برای شما خلق کند. پس مراقب باشید با بنرهای تبلیغاتی از قبیل عمل بینی ارزان یا بنرهای طراحی شده از این دست ، در دام برخی افراد پزشک نما که هدف سودجویی از افراد فاقد دید وسیع و اطلاعات کامل از جراحی بینی را دنبال می کنند ، نیافتید.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دکتر حامد هاتفی

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی